Wrocław Karting Cup

Wrocław Karting Cup!

Wrocław Racing Cup to emocjonujące zawody kartingowe, które przyciągają miłośników tego sportu z całego regionu. Rywalizacja odbywa się w formule Open, co oznacza, że mogą w niej brać udział kierowcy na różnych poziomach zaawansowania, od amatorów po doświadczonych zawodników. To doskonała okazja dla początkujących, aby spróbować swoich sił w wyścigach kartingowych, a dla zaawansowanych, aby sprawdzić swoje umiejętności na tle innych pasjonatów.

Aby wziąć udział w rywalizacji zapoznaj się z najważniejszymi informacjami poniżej oraz przeczytaj regulamin wydarzenia dostępny u dołu strony!

◉ Czas trwania kwalifikacji:
od  05.07, godz. 10:00 do  26.07  , godz. 22:00

BARDZO WAŻNE:
Aby zakwalifikować się ze swoim czasem do zawodów, należy zakupić bilet kwalifikacyjny oraz jednorazowo wypełnić formularz na recepcji toru . Koszt biletu równy jest aktualnej stawce przejazdu 10 minutowego gokartem Sodi Kart SR4. Tylko jazda na podstawie biletu kwalifikującego gwarantuje wzięcie udziału w pierwszym etapie zawodów.

◉ Udział w kwalifikacjach (zawodach) mogą wziąć dzieci i osoby powyżej 160cm wzrostu, które w pełni są w stanie prowadzić gokart Sodi SR4. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda opiekuna, a osoby poniżej 16 roku życia muszą posiadać minimalny czas w gokarcie LR5 poniżej 56:500

◉ Finał odbędzie się 31.07 , o godz. 19:45 .

◉ W Finale weźmie udział 20 uczestników z najlepszymi wynikami z Kwalifikacji.

◉ Dla Finalistów zorganizowano dodatkowo 5 rund treningowych, które startują przed zawodami, od godz. 18:30. Sesje są nieoficjalne, a ich koszt wynosi 50 zł za 10 min, zamiast standardowej ceny 59 zł. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc!

Kategoria wagowa 90kg.

Q1 6 okrążeń, Q2 rewers 8 okrążeń, Q3 2 okrążenia.

◉ Udział Finale jest płatny i wynosi 199 zł.

NAGRODY GŁÓWNE:

I miejsce: Dzień treningowy na gokartach wyczynowych na torze w Trzyńcu (Czechy) + racepass na 3 przejazdy na torze Le Mans.

(Dzień treningowy pod opieką profesjonalnego kierowcy wyścigowego – Laury Łaban)

+ Puchar + dyplom

II miejsce: Dzień treningowy na gokartach wyczynowych na torze w Trzyńcu (Czechy)

(Dzień treningowy pod opieką profesjonalnego kierowcy wyścigowego – Laury Łaban)

+ Puchar + dyplom

III miejsce: Godzinne szkolenie na torze kartingowym Le Mans.

(Szkolenie odbywa się z trenerem Dawidem Maślakiewiczem)

+ Puchar + dyplom

 

Obowiązkowo zapoznaj się z Regulaminem Wydarzenia, który zawiera Ogólne Zasady uczestnictwa w zawodach, obowiązujące procedury i szczegółowy przebieg imprezy.

 

Koszyk
0